Wie zijn wij

Apparatuurverzekering.nl is onderdeel van DSV Assurantiegroep B.V. DSV is een middelgrote Register Makelaar in Assurantiën (RMiA) die al jaren ervaring heeft met het verzekeren van kostbare apparatuur. Wij zijn een volledig onafhankelijk intermediair dat niet gebonden is aan enige verzekeraar of andere financiële instelling.

Medewerkers

Hieronder volgt een overzicht van onze medewerkers.


Directie
Kick Pullen 035-7517940 / 06-54781133
pullen@dsv-insurance.nl
Dick Schröder 035-7517941 / 06-54781134
schroder@dsv-insurance.nl
Maarten Dulmus (Media) 035-6773103 / 06-53932382
dulmus@dsv-insurance.nl
Commerciële zaken
Jan Sarink 06-51335023
sarink@dsv-insurance.nl
Acountmanagement
Wilfried Lenting 06-39720008 
lenting@dsv-insurance.nl
Kai Metselaar (Media) 06-48521173
kai@mediapolis.nl

Acceptatie 

Daniëlle Wissink (Media)

035-7517945

apparatuur@dsv-insurance.nl

Emma Lenting

035-7517933

elenting@dsv-insurance.nl

Olaf Baar

035-7517957

baar@dsv-insurance.nl

Juliët Calis 035-7517922
calis@dsv-insurance.nl
Mickey de Lange  
035-7517942  
lange@dsv-insurance.nl
Anouk Hulsman (Media) 035-6773103
anouk@mediapolis.nl
Pepijn Teunissen (Media) 035-6773103
pepijn@mediapolis.nl
Ruben Gortzak (Media)

035-7517935

ruben@mediapolis.nl

Schade
Ron Vreeman 035-7517921 / 06-53925722
vreeman@dsv-insurance.nl
Nancy Das (Media) 035-6773103
das@dsv-insurance.nl
nancy@mediapolis.nl
Financiën/Assurantieadministratie
Peter Kost 035-7517955
kost@dsv-insurance.nl
Daniëlle Wissink 035 - 7517945
wissink@dsv-insurance.nl
apparatuur@dsv-insurance.nl
Angelique Kruijt-Litjens 035 -7517947
kruijt@dsv-insurance.nl
Renata Kansil 035 - 7517958
kansil@dsv-insurance.nl
Reinolt Nanninga 035 - 7517944 / 06-54781132
nanninga@dsv-insurance.nl
Marketing en communicatie
Nelleke Lenting-Rozendal 035-7517922
nlenting@dsv-insurance.nl