Wie zijn wij

Apparatuurverzekering.nl is onderdeel van DSV Assurantiegroep B.V. DSV is een middelgrote Register Makelaar in Assurantiën (RMiA) die al jaren ervaring heeft met het verzekeren van kostbare apparatuur. Wij zijn een volledig onafhankelijk intermediair dat niet gebonden is aan enige verzekeraar of andere financiële instelling.

Medewerkers

Hieronder volgt een overzicht van onze medewerkers.

Directie
Kick Pullen035-7517940 / 06-54781133
pullen@dsv-insurance.nl
Dick Schröder035-7517941 / 06-54781134
schroder@dsv-insurance.nl
Maarten Dulmus (Media)035-6773103 / 06-53932382
dulmus@dsv-insurance.nl
Commerciële zaken
Jan Sarink06-51335023
sarink@dsv-insurance.nl
Acountmanagement
Wilfried Lenting06-39720008
lenting@dsv-insurance.nl
Kai Metselaar (Media)06-48521173
kai@mediapolis.nl
Acceptatie
Thomas Koenders035-7517942
koenders@dsv-insurance.nl
Olaf Baar035-7517957
baar@dsv-insurance.nl
Juliët Calisjulietcalis@dsv-insurance.nl
Anouk Hulsman (Media)035-6773103
anouk@mediapolis.nl
Pepijn Teunissen (Media)035-6773103
pepijn@mediapolis.nl
Schade
Ron Vreeman035-7517921 / 06-53925722
vreeman@dsv-insurance.nl
Nancy Das (Media)035-6773103
das@dsv-insurance.nl
nancy@mediapolis.nl
Financiën/Assurantieadministratie
Peter Kost035-7517955
kost@dsv-insurance.nl
Daniëlle Wissink035 - 7517945
wissink@dsv-insurance.nl
apparatuur@dsv-insurance.nl
Angelique Kruijt-Litjens035 -7517947
kruijt@dsv-insurance.nl
Renata Kansil035 - 7517958
kansil@dsv-insurance.nl
Reinolt Nanninga035 - 7517944 / 06-54781132
nanninga@dsv-insurance.nl
Marketing en communicatie
Nelleke Lenting-Rozendal035-7517922
nlenting@dsv-insurance.nl