Wie zijn wij

Apparatuurverzekering.nl is onderdeel van DSV Assurantiegroep B.V. DSV is een middelgrote Register Makelaar in Assurantiën (RMiA) die al jaren ervaring heeft met het verzekeren van kostbare apparatuur. Wij zijn een volledig onafhankelijk intermediair dat niet gebonden is aan enige verzekeraar of andere financiële instelling.

Medewerkers

Hieronder volgt een overzicht van onze medewerkers.

Directie

Kick Pullen

035-7517940 / 06-54781133 

pullen@dsv-insurance.nl

Dick Schröder

035-7517941 / 06-54781134

schroder@dsv-insurance.nl

Maarten Dulmus (Media)

035-7517924 / 06-53932382

dulmus@dsv-insurance.nl

​Commerciële zaken

Jan Sarink

​Acountmanagement

Wilfried Lenting

Kai Metselaar (Media)

Acceptatie

Olaf Baar

Nelleke Lenting-Rozendal

035-7517948 / 06-24504901

nlenting@dsv-insurance.nl 

Juliët Calis

Mickey de Lange

Anouk Hulsman (Media)

Pepijn Teunissen (Media)

035-7517923 / 06-26176195

pepijn@mediapolis.nl

Daniëlle Wissink (Media)

Ruben Gortzak (Media)

Emma Lenting

​Schade

Ron Vreeman

035-7517921 / 06-53925722

vreeman@dsv-insurance.nl

Nancy Das (Media)

Financiën/Assurantieadministratie

Peter Kost

Angelique Kruijt-Litjens

Renata Kansil

Danny Berkien

Reinolt Nanninga

035-7517944 / 06-54781132

nanninga@dsv-insurance.nl